Sık Sorulan Sorular.

Kullanıcıların fiyatlandırma ile ilgili sorduğu en sık sorular

kolayVet nedir ?

kolayVet, veteriner klinikleri için hazırlanmış bir programdır.

Veteriner klinikleri için hasta yönetimi, randevu, müşteri, muhasebe,personel, ürün stokları ve sms gönderimleri gibi birincil ihtiyaçlarına çözüm üreten özelliklere sahiptir. 

Nasıl kullanabilirim ?

kolayVet abonelik sistemi ile hizmet vermektedir. Aylık veya yıllık periyotta kredi kartınız ile ödeme yaparak kullanmaya başlabilirsiniz.

İlk kullanım için online kayıt sayfasından kolayca hesap oluşturarak 14 gün boyunca ücretsiz şekilde sistemi kullanmaya başlabilirsiniz.

Verilerim ne kadar güvenli ?

kolayVet, Dünya standartında hizmet veren bulut teknoloji hizmeti ile hizmet veren üst düzey sunucularda barınır. Tüm sayfalar  SHA-256 SSL sertifikası ile şifrelenmiştir.

Her ihtimale karşıda sürekli olarak farklı sunucularda yedekleme yaparak verilerinizin güvenliğinizi sizin için sağlar, ekstra bir yedeklemeye yapmanıza gerek kalmaz.

Bilgisayarıma program indirmem gerekiyor mu ?

Hayır gerekmiyor, kolayVet bulut tabanlı çalışan online bir yazılımdır. Bilgisayar, tablet ve cep telefonunuz ile tarayıcı (Google Chrome, Safari, Opera  vb.) üzerinden yazılıma erişebilirsiniz.

Farklı bir yazılım kullanıyorum, bilgilerim ne olacak ?

Bizimle iletişime geçmeniz halinde kullandığınız yazılıma göre taşıma işlemini sizin için yapabilir veya gönderecek olduğumuz excel şablonuna eski verilerinizi girerek, kolayVet içerisine içe aktarma yapabilirsiniz.

Kullanmak için bir eğitim almamız gerekiyor mu ?

kolayVet, yenilikçi arayüzü ile sosyal ağda gezermişcesine kolaylık ile özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede kullanımı kolay ve basitdir.

İlk kullanımdan itibaren sizi yönlendirecek olarak yardım botumuz ile yazılımı öğrenebilir, yardım sayfamızdan online destek alabilir veya her sayfada bulunan canlı müşteri hizmetleri ile operatöre bağlanarak yardım isteyebilirsiniz.

İnternet olmadan çevrimdışı kullanabilir miyim ?

Hayır, kolayVet bulut üzerinden çalışan sistem üzerine kurulu olduğu için verileriniz anlık olarak sunucuda güncellenir ve tüm cihazlarınızda değişikler anında uygulanır bu yüzden internet erişimi olmadan verilerinize ulaşamazsınız.

Ücretsiz Deneyin

2 dakika içerisinde kolayca veteriner yazılımınızı oluşturun.

HEMEN KAYIT OL BİLGİ ALIN